Википедија:Оценувачи: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Kiril Simeonovski ја премести страницата Википедија:Оценувач на Википедија:Оценувачи)
Нема опис на уредувањето
'''ОценувачОценувачите''' на Википедија есе членчленови на корисничката група која ги има следниве можности:
 
* Автоматско [[Помош:Проверка на страница|означување на ревизии]] како проверени (''autoreview'')

Прегледник