Категорија:Родени во 1739 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Kategoria:1739 a panakaipasngay
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1739.)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Kategoria:1739 a panakaipasngay)
[[gan:Category:1739年出世]]
[[ko:분류:1739년 태어남]]
[[ilo:Kategoria:1739 a panakaipasngay]]
[[bpy:থাক:মারি ১৭৩৯-এ উজ্জিসিতা]]
[[id:Kategori:Kelahiran 1739]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1739]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1739 году]]
[[se:CategoryKategoriija:Riegádeamit 1739]]
[[simple:Category:1739 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1739]]
127.175

уредувања

Прегледник