Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:САД-кошаркар-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
<noinclude>
[[Категорија:Никулци за американски кошаркари]]
[[Категорија:Кошаркарски шаблони||{{PAGENAME}}]]
 
[[en:Template:Hoops-bio-stub]]
691

уредување

Прегледник