Разлика помеѓу преработките на „Голам Хосеин Мојсени-Еџехеи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
==Надворешни врски==
{{Wikiquote}}
 
*[http://www.iranfocus.com/modules/news/article.php?storyid=3315 18 of Iran’s 21 new ministers hail from Revolutionary Guards, secret police] with a photograph of Mohseni-Ejehei
*[http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Gholam-Hossein_Mohseni-Ejehei Hojjat al-Islam Mohseni-Ejehei at Source Watch]
{{Wikiquote}}
 
{{start box}}
{{succession box|before=[[Али Јунеси]]|title=Шеф на ВЕВАК|years=[[2005]]-актуелен|after=сеуште нема}}

Прегледник