Разлика помеѓу преработките на „Мурсија (автономна заедница)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.2) (Робот: Менува ar:منطقة مرسية)
с (r2.7.2) (Робот: Додава kk:Мурсия (автономды бірлестік))
[[pam:Murcia (autonomous community)]]
[[ka:მურსიის ავტონომიური გაერთიანება]]
[[kk:Мурсия (автономды бірлестік)]]
[[kw:Murcia]]
[[lad:Rejion de Mursia]]
9.281

уредување

Прегледник