Разлика помеѓу преработките на „Зандерслебен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Зандерслебен
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Градски дел |Town = Арнштајн |image_photo ...)
 
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kk:Зандерслебен)
[[eo:Sandersleben]]
[[it:Sandersleben (Anhalt)]]
[[kk:Зандерслебен]]
[[nl:Sandersleben (Anhalt)]]
[[ro:Sandersleben (Anhalt)]]
126.432

уредувања

Прегледник