Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Хрватска-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава fa:الگو:کرواسی-خرد
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Bản mẫu:Croatia-stub)
с (Робот: Додава fa:الگو:کرواسی-خرد)
[[ca:Plantilla:Esborrany de Croàcia]]
[[en:Template:Croatia-stub]]
[[fa:الگو:کرواسی-خرد]]
[[fr:Modèle:Ébauche/paramètres Croatie]]
[[bpy:মডেল:ক্রোয়েশিয়ার বারে]]
85.496

уредувања

Прегледник