Разлика помеѓу преработките на „Летна универзијада - 2009“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.6.4) (Бот Менува: fr:Universiade d'été de 2009)
Податотека:Ofk Belgrade stadion.OFK.jpg|[[Младински стадион (Белград)|Младински стадион]]
Податотека:Spens.jpg|[[СПЕНС]]
Податотека:Vrsac, Centar Milenjum.jpg|[[ЦентарМилениумски МилениумЦентар]]
</gallery>
 

Прегледник