Прејди на содржината

Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Patmos
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува hu:Pátmosz; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Patmos)
[[tr:Batnaz]]
[[uk:Патмос]]
[[vi:Patmos]]
[[zh:拔摩岛]]
127.228

уредувања