Меѓимурска жупанија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава ar:مقاطعة ماجيموريه
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава pnb:ضلع میدژیمرے)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:مقاطعة ماجيموريه)
[[Категорија:Меѓимурска жупанија]]
 
[[ar:مقاطعة ماجيموريه]]
[[bg:Меджимурска жупания]]
[[bs:Međimurska županija]]
4.138

уредувања

Прегледник