Прејди на содржината

Предлошка:Архео-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Bản mẫu:Archaeology-stub
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава lt:Šablonas:Archeologija-stub)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Bản mẫu:Archaeology-stub)
[[sv:Mall:Arkeologistub]]
[[uk:Шаблон:Archaeology-stub]]
[[vi:Bản mẫu:Archaeology-stub]]
[[zh:Template:Archaeology-stub]]
</noinclude>
127.231

уредување