Бакминстерфулерен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува ko:버크민스터풀러렌
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава no:Buckminsterfullerener)
с (r2.6.5) (Робот: Менува ko:버크민스터풀러렌)
[[fa:فولرن باکمینستر]]
[[fr:Buckminsterfullerène]]
[[ko:벅민스터풀러렌버크민스터풀러렌]]
[[id:Buckminsterfullerene]]
[[it:Buckminsterfullerene]]
1.372

уредувања

Прегледник