Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Иран“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нова страница: {{politbox|country=Иран|image=Coat of arms of Iran.svg|size=125|title=Иран|}} |align=left| *Устав *[[Висок раководи...
(Нова страница: {{politbox|country=Иран|image=Coat of arms of Iran.svg|size=125|title=Иран|}} |align=left| *Устав *[[Висок раководи...)
(нема разлика)

Прегледник