Улангом: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава fa:اولانگام
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава zh:烏蘭固木)
с (r2.7.2) (Робот: Додава fa:اولانگام)
[[en:Ulaangom]]
[[es:Ulaangom]]
[[fa:اولانگام]]
[[fr:Ulaangom]]
[[fy:Ulaangom]]
386

уредувања

Прегледник