Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава mzn:جان آدامز
с (r2.7.3) (Робот: Додава xmf:ჯონ ადამსი)
с (r2.7.2) (Робот: Додава mzn:جان آدامز)
[[xmf:ჯონ ადამსი]]
[[arz:جون ادامز]]
[[mzn:جان آدامز]]
[[ms:John Adams]]
[[my:ဂျွန် အာဒမ်းဇ်]]
5.331

уредување

Прегледник