Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ar:تامل نادو
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува tg:Тамилноду)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ar:تامل نادو)
[[ace:Tamil Nadu]]
[[af:Tamil Nadu]]
[[ar:تاميلتامل نادو]]
[[bn:তামিলনাড়ু]]
[[zh-min-nan:Tamil Nadu]]