Разлика помеѓу преработките на „Јулијански календар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува id:Kalender Julius
с (r2.7.2+) (Робот: Менува az:Yuli təqvimi)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува id:Kalender Julius)
[[hr:Julijanski kalendar]]
[[io:Juliana kalendario]]
[[id:Kalender JulianJulius]]
[[is:Júlíska tímatalið]]
[[it:Calendario giuliano]]
126.849

уредувања

Прегледник