Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ckb:تویتەر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува hy:Թվիթթեր)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ckb:تویتەر)
[[sk:Twitter]]
[[so:Twitter]]
[[ckb:توویتەرتویتەر]]
[[sr:Твитер]]
[[sh:Twitter]]

Прегледник