Скопје 2014: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 408 бајти ,  пред 9 години
Податотека:Александар Македонски - Скопје 1.jpg
</gallery></center>
Сега во 2012 година некој ако оди некаде како на пример во Грција или некаде на друго меско, кога ке се врати во 2014 ќе се чуди дали тоа е Македонија.
--[[Special:Contributions/31.11.91.145|31.11.91.145]] <small>([[User talk:31.11.91.145|разговор]])</small> 23:48, 1 јули 2012 (CEST)
 
== Наводи ==

Прегледник