Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 93 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "A1_Identity_2006.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa по...
с (Бришење на "A1_Identity_2006.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa по...)
[[Податотека:A1.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 1993-2008]]
[[Податотека:L17.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 2008-2011]]
[[Податотека:A1 Identity 2006.jpg|десно|мини|150п|А1 Џингл - 2006]]
[[Податотека:А1 Новогодишен Џингл 2009.jpg|десно|мини|150п|А1 Новогодишен Џингл 2009]]
http://www.youtube.com/watch?v=Fa8Voxr1rsc&feature=plcp

Прегледник