Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува hy:Թվիթթեր
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава arz:تويتار)
с (r2.7.3) (Робот: Менува hy:Թվիթթեր)
[[gl:Twitter]]
[[ko:트위터]]
[[hy:ԹվիթերԹվիթթեր]]
[[hi:ट्विटर]]
[[id:Twitter]]

Прегледник