30 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ro:Secolul al XXX-lea î.Hr.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава bs:30. vijek p.n.e.)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ro:Secolul al XXX-lea î.Hr.)
[[pl:XXX wiek p.n.e.]]
[[pt:Século XXX a.C.]]
[[ro:Secolul al XXX-lea î.Hr.]]
[[qu:30 ñiqin pachakwata kñ]]
[[ru:XXX век до н. э.]]
7.011

уредување

Прегледник