Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава se:Oklahoma
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.4) (Робот: Менува iu:ᐆᑳᓛᓲᒫ)
с (Робот: Додава se:Oklahoma)
[[ru:Оклахома]]
[[sah:Оклаhома]]
[[se:Oklahoma]]
[[sa:ओक्‍लाहोमा]]
[[sco:Oklahoma]]
6.057

уредувања

Прегледник