Рефрен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Кайырма
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: simple:Refrain)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Кайырма)
[[ka:რეფრენი]]
[[kk:Қайырма]]
[[ky:Кайырма]]
[[lb:Refrain]]
[[nl:Refrein (stijlmiddel)]]
127.180

уредувања

Прегледник