Дела на светите апостоли: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Менува tl:Ang Mga Gawa ng mga Apostol
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Sách Công vụ Tông đồ)
с (r2.7.1) (Робот: Менува tl:Ang Mga Gawa ng mga Apostol)
[[fi:Apostolien teot]]
[[sv:Apostlagärningarna]]
[[tl:Ang Mga Gawa ng mga AlagadApostol]]
[[ta:அப்போஸ்தலர் பணி]]
[[th:กิจการของอัครทูต]]
2.613

уредувања

Прегледник