Категорија:Починати во 1507 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава id:Kategori:Kematian 1507
с (r2.7.2) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1507.)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава id:Kategori:Kematian 1507)
[[ko:분류:1507년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১৫০৭-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1507]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1507]]
[[it:Categoria:Morti nel 1507]]
127.132

уредувања

Прегледник