Прејди на содржината

Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава kk:Барбаросса жоспары)
с (r2.7.2) (Робот: Менува bg:Барбароса (военна операция))
[[be:План Барбароса]]
[[be-x-old:Плян Барбароса]]
[[bg:Барбароса (военна операция)]]
[[bs:Operacija Barbarossa]]
[[ca:Operació Barbarroja]]
9.281

уредување