Карл Линеј: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 230 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Carl Linnaeus)
сНема опис на уредувањето
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Лине, Карл}}
 
[[Категорија:Биологија]]
[[Категорија:Шведски научници]]
[[Категорија:Шведски ботаничари]]
[[Категорија:БиологијаШведски биолози]]
[[Категорија:Таксономија]]
[[Категорија:Членови на Пруската академија на науките]]
[[Категорија:Членови на Кралската шведска академија на науките]]
 
{{Link FA|de}}

Прегледник