Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава az:Dili; козметички промени
с (r2.7.1) (Робот: Додава pnb:ڈلی)
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Dili; козметички промени)
| subdivision_name = [[East Timor]]
| subdivision_type1 = [[Districts of East Timor|District]]
| subdivision_name1 = [[FileПодатотека:Flag of Dili.png|25px]] [[Dili (district)|Dili District]]
| subdivision_type2 =
| subdivision_name2 =
[[ar:ديلي]]
[[frp:Dili]]
[[az:Dili]]
[[bn:দিলি]]
[[zh-min-nan:Dili]]

Прегледник