Разлика помеѓу преработките на „Орбитален период“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Сідэрычны перыяд
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Сідэрычны перыяд)
[[ast:Periodu orbital]]
[[bn:কক্ষীয় পর্যায়কাল]]
[[be:Сідэрычны перыяд]]
[[bs:Orbitalni period]]
[[bg:Орбитален период]]
[[bs:Orbitalni period]]
[[ca:Període orbital]]
[[cs:Doba oběhu]]
126.432

уредувања

Прегледник