Разлика помеѓу преработките на „Концентрационен логор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава fy:Konsintraasjekamp
с (Робот: Додава be-x-old:Канцэнтрацыйны лягер; менува br:Kamp-bac'h)
с (r2.7.3) (Робот: Додава fy:Konsintraasjekamp)
[[af:Konsentrasiekamp]]
[[ar:معسكر اعتقال]]
[[bs:Koncentracioni logor]]
[[br:Kamp-bac'h]]
[[be-x-old:Канцэнтрацыйны лягер]]
[[bg:Концентрационен лагер]]
[[bs:Koncentracioni logor]]
[[br:Kamp-bac'h]]
[[ca:Camp de concentració]]
[[cs:Koncentrační tábor]]
[[eu:Kontzentrazio-esparru]]
[[fr:Camp de concentration]]
[[fy:Konsintraasjekamp]]
[[gl:Campo de concentración]]
[[ko:강제 수용소]]

Прегледник