UTC-12:00: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува uk:UTC−12
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува fr:UTC−12:00; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:UTC−12)
[[sh:UTC-12]]
[[th:UTC−12]]
[[uk:UTC-12UTC−12]]
[[vi:UTC-12]]
[[zh:UTC-12]]

Прегледник