Прејди на содржината

Пентархија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 127 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: de, he, it, nl, pl
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (robot Dodaje: sr:Пентархија)
с (Бот Додаје: de, he, it, nl, pl)
[[Категорија:Христијански лидери]]
 
[[de:Pentarchie]]
[[en:Pentarchy]]
[[es:Pentarquía]]
[[fr:Pentarchie]]
[[he:פנטרכיה]]
[[it:Quadruplice Alleanza (1815)]]
[[nl:Quadruple Alliantie (1814)]]
[[pl:Pentarchia]]
[[sr:Пентархија]]
21.521

уредување