Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува lez:Рихьард Вагнер
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава su:Richard Wagner)
с (r2.7.3) (Робот: Менува lez:Рихьард Вагнер)
[[sw:Richard Wagner]]
[[ky:Вагнер, Рихард]]
[[lez:Вагнер, Рихьард Вагнер]]
[[la:Ricardus Wagner]]
[[lv:Rihards Vāgners]]

Прегледник