Прејди на содржината

1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:1580-е годы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: zh-min-nan:1580 nî-tāi)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:1580-е годы)
[[ro:Anii 1580]]
[[qu:1580 watakuna]]
[[ru:1580-е годы]]
[[sah:1580-с]]
[[sq:Vitet 1580]]