Категорија:Кина: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава csb:Kategòrëjô:Chinë
с (r2.7.1) (Робот: Менува nds-nl:Kattegerie:China, war:Category:Tsina)
с (r2.7.2) (Робот: Додава csb:Kategòrëjô:Chinë)
[[pam:Category:China]]
[[ka:კატეგორია:ჩინეთი]]
[[csb:Kategòrëjô:Chinë]]
[[kk:Санат:Қытай]]
[[kw:Class:China]]
[[sw:Jamii:Uchina]]
[[ku:Kategorî:Çîn]]
[[ky:CategoryКатегория:Кытай]]
[[la:Categoria:Sinae]]
[[lv:Kategorija:Ķīna]]
[[na:Category:Tsiene]]
[[nl:Categorie:China]]
[[nds-nl:KattegerieKategorie:China]]
[[ja:Category:中国]]
[[nap:Categurìa:Cina]]
[[ru:Категория:Китай]]
[[sah:Категория:Кытай]]
[[se:CategoryKategoriija:Kiinná]]
[[sco:Category:Cheenae]]
[[stq:Kategorie:China]]
[[fiu-vro:Katõgooria:Hiina]]
[[vls:Categorie:China]]
[[war:CategoryKaarangay:Tsina]]
[[yo:Ẹ̀ka:Ṣáínà]]
[[zh-yue:Category:中國]]
9.281

уредување

Прегледник