Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Францисканци“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Franjevci
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Категорија:Фрањевци)
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Franjevci)
[[sl:Kategorija:Frančiškani]]
[[sr:Категорија:Фрањевци]]
[[sh:Kategorija:Franjevci]]
[[sv:Kategori:Franciskaner]]
[[uk:Категорія:Францисканці]]
457

уредувања

Прегледник