Предлошка:Образложение за неслободна слика: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава ar:قالب:Non-free image rationale
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Робот: Додава ar:قالب:Non-free image rationale)
[[Категорија:Шаблони за објаснување за неслободна употреба|Слика]]
 
[[ar:قالب:Non-free image rationale]]
[[en:Template:Non-free image rationale]]
[[ru:Шаблон:Несвободный файл/ОДИ]]
85.496

уредувања

Прегледник