Разлика помеѓу преработките на „Бахами“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува be:Багамскія Астравы
с (r2.6.4) (Бот Додава: or:ବାହାମା)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува be:Багамскія Астравы)
[[bn:বাহামা দ্বীপপুঞ্জ]]
[[zh-min-nan:Bahamas]]
[[be:Багамскія Астравы]]
[[be:Багамы]]
[[be-x-old:Багамы]]
[[bcl:Bahamas]]
126.435

уредувања

Прегледник