Специјални ефекти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Менува simple:Special effect
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: lv:Specefekts)
с (r2.7.2) (Робот: Менува simple:Special effect)
[[ru:Спецэффект]]
[[scn:Iffetti spiciali]]
[[simple:Special effectseffect]]
[[fi:Erikoistehoste]]
[[sv:Specialeffekter]]
9.281

уредување

Прегледник