Разлика помеѓу преработките на „Голем Австралиски Залив“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Додава simple:Great Australian Bight
с (r2.7.1) (Робот: Додава it:Great Australian Bight)
с (r2.7.2) (Робот: Додава simple:Great Australian Bight)
[[pt:Grande Baía Australiana]]
[[ru:Большой Австралийский залив]]
[[simple:Great Australian Bight]]
[[sr:Велики аустралијски залив]]
[[fi:Iso Australianlahti]]
7.011

уредување

Прегледник