Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Односи со јавноста“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
:*[[14 февруари|14.02]].[[2008]] - [http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12143 kajgana.com], ''Дискусија на forum.idividi.com.mk''
:*[[14 февруари|14.02]].[[2008]] - [http://forum.kajgana.com/showthread.php?t=20882 idividi.com.mk forum], ''Дискусија на forum.kajgana.com''
:*[[15 февруари|15.02]].[[2008]] - [http://www.dnevnik.com.mk/default.asp?ItemID=3F4377FFE488DD49BADBF17B809F0505 Дневник], ''На македонска Википедија 15.000 статии''
:*
 
1.717

уредувања

Прегледник