Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hr:Vesprimska županija
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува eo:Veszprém)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hr:Vesprimska županija)
[[gl:Condado de Veszprém]]
[[ko:베스프렘 주]]
[[hr:Vesprimska županija]]
[[id:Veszprém (kabupaten)]]
[[it:Provincia di Veszprém]]
9.281

уредување

Прегледник