Разлика помеѓу преработките на „Григориј Распутин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува th:กริกอรี รัสปูติน
с (r2.7.1) (Робот: Додава lv:Grigorijs Rasputins)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува th:กริกอรี รัสปูติน)
[[sv:Grigorij Rasputin]]
[[ta:கிரிகோரி ரஸ்புடின்]]
[[th:เกรกกริกอรี รัสปูติน]]
[[tr:Grigori Rasputin]]
[[uk:Распутін Григорій Юхимович]]
125.954

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе