2 јуни (починале): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[657]] 
|[[Папа ЕвгениеЕвгениј I|Евгениј I]], римски папа.
|-
|valign="top" align="right"|[[1876]] 

Прегледник