Разлика помеѓу преработките на „Махараштра“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава oc:Maharashtra
с (r2.6.4) (Робот: Додава ne:महाराष्ट्र)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава oc:Maharashtra)
[[no:Maharashtra]]
[[nn:Maharashtra]]
[[oc:Maharashtra]]
[[or:ମହାରାଷ୍ଟ୍ର]]
[[pa:ਮਹਾਰਾਸ਼ਟਰ]]
125.923

уредувања

Прегледник