Карл Линеј: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава uz:Carl Linnaeus
с (r2.7.3) (Робот: Додава stq:Carolus Linnaeus; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Carl Linnaeus)
[[oc:Carl von Linné]]
[[mhr:Линне Карыл]]
[[uz:Carl Linnaeus]]
[[pnb:کارل لنیاس]]
[[nds:Carl von Linné]]
7.011

уредување

Прегледник