Разлика помеѓу преработките на „Розенбах (Герлиц)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава pt:Rosenbach
с
с (Робот: Додава pt:Rosenbach)
[[cs:Rosenbach]]
[[de:Rosenbach (Oberlausitz)]]
[[en:Rosenbach]]
[[et:Rosenbachi vald]]
[[en:Rosenbach]]
[[eo:Rosenbach]]
[[fr:Rosenbach]]
[[no:Rosenbach (Oberlausitz)]]
[[pl:Rosenbach (powiat Görlitz)]]
[[pt:Rosenbach]]
[[ro:Rosenbach]]
[[ru:Розенбах (город)]]
6.057

уредувања

Прегледник