Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Ambox“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.91.145) и вратена ревизијата 2543211 на EmausBot
(Одбиена последната промена во текстот (од 31.11.91.145) и вратена ревизијата 2543211 на EmausBot)
[[zh:Template:Ambox]]
</noinclude>
Убава државе е!

Прегледник