Оланд: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува fa:جزایر الند
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Àwọn Erékùṣù Åland)
с (r2.7.1) (Робот: Менува fa:جزایر الند)
[[eo:Alando]]
[[eu:Åland]]
[[fa:جزایر آلندالند]]
[[fo:Áland]]
[[fr:Åland]]
2.613

уредувања

Прегледник